Meteostanice JVD RB3378 RC digitální

Meteostanice JVD RB3378 RC digitální
Objednáváte za:
1 590 Kč
1 314 Kč bez DPH

Meteostanice JVD RC RB3378 digi

Parametry produktu JVD RB 3378

Hlavní charakteristiky

Výrobce JVD

Další vlastnosti

Rádiem řízené ano

Předpověď počasí ano

Napájení síťové

Popis produktu

Meteorologická stanice od značky JVD model RB3378

Budík 2x

Osvětlení

Datum (kalendář)

Teploměr (vnitřní a venkovní teplota čidlem)

Předpověď počasí

Čas

12-ti nebo 24-hodinový denní režim

Rádiem řízený čas z Frankfurtu n. M. (RCC)

Vlhkoměr

Opakování zvonění 5 min.

možnost vybrat si z šesti jazyků

250x130x14 mm

Meteorologické stanice JVD

Domácí meteorologická stanice JVD předpovídá počasí pomocí barometrického čidla, které zaznamenává změny tlaku vzduchu v dané oblasti.

V jiné tlakové úrovni se pohybuje tlak např. v Praze a v jiné na Sněžce.

Při stejném absolutním tlaku bude v jedné oblasti pěkně a v druhé bude naopak pršet.

Z důvodu sjednocení tlaku pro různou nadmořskou výšku se proto používá atmosferický tlak přepočtený na hladinu moře – tlak relativní.

Díky tomuto zjednodušení se mohou sledovat změny počasí globálně.

Pokud mají meteorologické stanice možnost ručního seřízení nadmořské výšky, můžeme téměř ihned po vložení baterií do stanice a jednoduchém

nastavení sledovat aktuální vývoj počasí.

Pokud stanice tuto funkci nemají, musí nejprve do své paměti načerpat dostatek údajů o změně tlaku směrem dolů i nahoru tak, aby byl určen

maximální rozsah, v jakém tlakovém pásmu bude počasí předpovídat.

Pokud je stálé počasí, může tento proces trvat i několik dní.

Hodnota naměřeného tlaku u meteorologických stanic nebývá tak důležitá, jako je jeho změna, případně rychlost této změny.

Při pomalém vzestupu se můžeme těšit na dlouhodobější pěkné počasí, naopak po prudkém poklesu může přijít bouřka.

Vzhledem k faktu, že jde o předpověď, počasí, které zobrazuje animace na přístrojích JVD, nemusí nutně korespondovat se situací za oknem.

Nejnovější modely digitálních stanic a teploměrů JVD ukazují kromě naprosto přesného rádiem řízeného času a data také tlakovou tendenci vzduchu,

měsíční fázi, často jsou vybaveny vzdálenými senzory na měření teploty a relativní vlhkosti vzduchu s dosahem až 75 metrů v otevřeném prostoru.

Kvalitní zpracování a moderní design jsou samozřejmostí všech výrobků JVD.

Chcete se na něco zeptat?

Potřebujete se zeptat na nějaké konkrétní vlastnosti našeho zboží? Nebo máte jakékoliv nejasnosti? Napiště nám a my se Vám ozveme zpět!

Vámi zadané osobní údaje použijeme k vyřízení Vašeho požadavku a ke kontaktování Vás nazpátek. Pokud se chcete dozvědět jak přesně zacházíme s Vašimi osobními údaji, podívejte se na stránku Ochrana osobních údajů.

Váš košík

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.